EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
ДивенСвіт

Здається, чистота і цнотливість стали чеснотами, які вже давно вийшли з моди. Криза цінностей призвела до того, що багато молодих людей, що зустрічаються, вважають секс центром їх взаємовідносин. Сексуально активних чоловіків вважають «переможцями», а жінок – «досвідченими», а того, хто береже себе в чистоті вважають «святенником», сексуально неспроможним чи тим, кого стримує Церква. Однак, реальність є цілком протилежною.

Ми пропонуємо до Вашої уваги 10 причин чому молоді вартує утримуватись від сексу:

 1. Утримання від сексу сприяє налагодженню хорошої комунікації між хлопцем і дівчиною. Коли пара практикує стримання, комунікація між ними налагоджується дуже добре, оскільки вони не зосереджуються лише на тому, щоб отримати насолоду, але радість від того, що діляться своїми поглядами і життєвим досвідом; більше того, їхні розмови є набагато глибшими. Напротивагу цьому, фізична близькість є легким способом спілкування, однак вона затьмарює інші форми комунікації. Це – спосіб уникнути справжньої праці в налагодженні емоційної близькості, як наприклад, розмов про глибокі особисті турботи чи вирішення основних відмінностей між обома особами.

2Без сексу ваші відносини стають більш дружними. Фізична близькість може створювати у підлітків враження, що вони є емоційно близькими, хоча насправді це не так. Романтичні відносини в основному полягають на  розвитку дружби, а без спілкування і спільних інтересів дружби не буває. Особисті розмови сприяють розвитку дружби і допомагають пізнавати один одного, а також наші якості і недоліки. Дуже часто молоддю керує пристрасть, але згодом, коли вони пізнають один одного ближче, то дуже розчаровуються. І виявляється, що вони не знали один одного, бо ніколи не були друзями; натомість, вони були «друзями по сексу».

Детальніше...