EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Інтерв’ю з дивовижним католицьким священиком Яном Білецьким. Історії, які розповідає отець Ян, здаються немислимими. Щоразу, коли він приїздить до Риги, на прийом до нього шикуються довжелезні черги в кількасот осіб.

І можна було б скільки завгодно відмахуватися і не вірити в те, що екзорцизм (вигнання бісів) не казкові страшилки, а абсолютна реальність, якби не свідчення очевидців, котрі на власні очі бачили, які страшні речі відбуваються з одержимими людьми під час читання о. Яном певних молитов і, як багато хто з них змінюються після закінчення богослужіння …
Обережно: знаки зодіаку!
Опинившись в стінах редакції, о. Ян насамперед кинув погляд на великого металевого скорпіона, який мирно живе – точніше висить – в коридорі:
– Це треба зняти зі стіни і винести звідси. Поганий символ, він приносить в дім сварки і скандали!
Вмовляння, що це подарунок, зроблений хорошими людьми з найкращих міркувань не допомогли. Отець Ян був непохитний і навіть не дозволив заховати сувенір у шафку.
– У світі існує величезна кількість символів і знаків, які простим людям здаються нешкідливими, а сатаністи тим часом регулярно здійснюють над ними ритуали.
– А прикраси з якимось іншими знаками зодіаку можна носити?
Детальніше...